Dystrybucja

małopolskie

KRAKÓW GŁÓWNA SIEDZIBA FIRMY

SKLEP STACJNONARNY:

ul. Babińskiego 71a II piętro

Kraków

KONTAKT:
Magdalena Misiak - Przedstawiciel handlowy w Krakowie
730 682 007
m.misiak@slowianka-nails.pl

Marek Dadał

mazowieckie

Bartłomiej Lubański

Mini-Mani
Wesoła 34
07-300 Ostrów Mazowiecka

KONTAKT:

Tel: 575-998-215

Mail: bartlomiejlubanski@wp.pl

Miasto: Warszawa

Magdalena Mazurek

M&M Beauty
Ul.Wernera 2
26-600 Radom

KONTAKT:

Tel.: 508-969-541

Mail: m-m.radom@wp.pl

Miasto: RADOM

kujawsko-pomorskie

Cezary Zawadziński

Centrum Dystrybucyjno - Szkoleniowe "An"
Osiedlowa10D
85-794 Bydgoszcz

 

KONTAKT:

Tel.: 793-222-422

Mail: slowianka.bydgoszcz@gmail.com

lubelskie

Tomasz Kisiel

łódzkie

Marcin Werner

Słowianka Łódzkie

KONTAKT:

Tel.: 608-424-447

Mail: Slowianka.lodzkie@gmail.com

opolskie

Marta Kuryło

Symfonia Piękna
Ul.Joachima Lelewela 2
45-857 Opole

KONTAKT:

Tel.: 774-160-079

Mail: slowianka.opole@gmail.com

podkarpackie

Jacek Klocek

KONTAKT:

Tel.: 668-462-131

Mail: jacekklocek2009@gmail.com

Obszar działania: Całe województwo bez powiatów: Dębicki, Sędziszowski, Strzyżowski, Jasielski, Krośnieński.

Daniel Szczupał

Tedpromoted

 

KONTAKT:

Telefon: 727-994-664

Mail: tedpromoted@gmail.com

Obszar działania: Powiaty Dębicki, Sędziszowski, Strzyżowski, Jasielski, Krośnieński.

podlaskie

Monika Kalinowska

Słowianka Podlaskie

ul. Warszawska 39 lokal 4

15-062 Białystok

Pn-Pt: 9:00 - 17:00

Sob: 10:00 - 14:00

KONTAKT: 

Tel.: 516-163-876

Mail: lunula.centrum@gmail.com

pomorskie

Daria Czapiewska

Magda Gliszczyńska

śląskie

Karolina Wawak

Nails & Lashes For You

ul. 11 listopada 27

Bielsko-Biała

KONTAKT:

Tel.: 608-650-434

Mail: karolinawawak1210@interia.pl

Grzegorz Politowicz

świętokrzyskie

Angelika Piśko, Mateusz Wiśniewski

warmińsko-mazurskie

Monika Kalinowska

Lunula Centrum Kosmetyczne dla Profesjonalistów
Ul.Grota Roweckiego 2
19-300 Ełk

KONTAKT:

Tel.: 516-163-876

Mail: lunula.centrum@gmail.com

wielkopolskie

Cezary Zawadziński

 

KONTAKT:

Tel.: 793-222-422

Mail: slowianka.bydgoszcz@gmail.com

 

 

zachodniopomorskie

Sylwia Lewicka-Chojnacka

Hurtownia Pastelove
Obr.Stalingradu 22
70-407 Szczecin

KONTAKT:

Tel.: 604-817-997

Mail: La.main@wp.eu

Zagraniczni dystrybutorzy

newsletter